Otázky a odpovědi

Chtěl(a) bych se zeptat ???

Datum: 10.08.2014

Vložil: Mcmartin

Titulek: servo

Ahoj kluci,chtěl bych se zeptat,jestli někdo nemáte zkušenosti se servem Power HD nebo JX servo? a jaké serva používate vy? protože tyhle serva se mi zdají za velice pěkné peníze,když se podívám na tah a hlavně na rychlost... jinak teda mě zaujalo servo HD-3689MG,HD-3688HB a od JX servo PDI-HV2545MB tak co vy nato?

Datum: 04.03.2014

Vložil: Mcmartin

Titulek: R2hobbies.com

Ahoj pánové,jake máte zkušenosti s tím to e-shopem?? doba dodání,kvalita dodání a produktů,ceny poštovného?? a budete někdo něco objednavat?? chtěl bych si objednat nový podvozek,díky za odpovědi....

Datum: 06.04.2014

Vložil: Erik

Titulek: Re: R2hobbies.com

Zdravim. Kdysi jsem objednal par drobnych veci. Travalo kolem 7-10 dni. Zalezi jakym zpusobem dopravnim tak cena postovneho a doba.

Datum: 07.02.2014

Vložil: vlada

Titulek: motor

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kolik má tento motor 550L závitů.
Děkuji za odpověď.

Datum: 16.02.2014

Vložil: tabbert

Titulek: Re: motor

Neměl by ses ptát, tam kde jej prodávají?

Datum: 29.01.2014

Vložil: Mcmartin

Titulek: volnoběžka

Ahoj kluci,mám na vás zkušenější zase otázku :-) používáte volnoběžky?? a jaký je třeba typ? dle značky auta,podvozku?? a je to výhoda o proti seriové 4.kole?

Datum: 06.02.2014

Vložil: tabbert

Titulek: Re: volnoběžka

POKUD MOHU ZA MNE TAK: ja jsem volnoběžku používal jen u takových těch hodně hadovitých tratí na malém prostoru, kdy je potřeba auto pořád přehazovat z jedné strany na druhou. Při současném vývoji driftu, kdy se přechází na rychlý styl jízdy s táhlýma zatáčkami je volnoběžka v mém případě spíše na škodu. Nejsem schopen driftnout táhlou zatáčku, aby díky volnoběžky při mírném ubrání plynu nedošlo k přetočení auta, takže jsme ji vyndal a dávám ji jen pokud vím, že je to SIDE TO SIDE ;-) Jinak dnešní špičkové podvozky už mají takový rejd, že vonoběžku už ani nepotřebuješ, auto se dá krásně házet ze strany na stranu jen díky parádnímu rejdu ;-)

Datum: 19.01.2014

Vložil: Mcmartin

Titulek: diferák

Nazdár kluci,chtěl bych se zeptat,jezdíte se "zašpérovaným"(zavřeným) diferákem,nebo v sérii? hodně jsem o tom četl na foru a nevím,zdali to rozebrat a udělat a pokud ano,jakým způsobem,nebo dá se sehnat origo zavřený difer?? hodně kluku na foru psalo,že používají tavnou pistoli na zalepení těch satelitů,díky za odpovědi :-)

Datum: 19.01.2014

Vložil: Artus

Titulek: Re: diferák

Ahoj tak pokud můžu říct za sebe, jezdím se zadním zalepeným tavnou pistolí a přední mám danou jen hustouí vazelínu, ale záleží to na tobě. Jezdíval jsem oba zavřené a je to trošku jiné musíš zkusit co ti vyhovuje. Pevné osy se dají koupit, ale to záleží pak asi na výrobci ;)

Datum: 21.01.2014

Vložil: tabbert

Titulek: Re: diferák

Začni tím co máš za podvozek a kluci se stejným podvozkem Ti tady mohou odpovědět. Nicméně, je třeba si vyzkoušet sám jak se Ti auto chová a s čím se Ti jezdí lépe. Drift je v podstatě o neustálém ladění podvozku, obutí atd.... "A O TOM TO JE !!! "

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek