Jsme občanské sdružení "RC Cars Ostrava o.s."

Sdružujeme modeláře zabývající se RC modely autíček se zaměřením na On-Road a Off-Road.

Účastníme se různých kulturních a společenských akcí jako jsou veletrhy, výstavy a podobně.

Mohli jste nás vidět v Ostravě kupříkladu na AUTOSALONU Wevi, OSTRAVSKÉM VELETRHU HRAČEK,  v zahradnictví Korner, na mlýně U vodníka Slámy, v Kopřivnici na Beskyd Model KIT show a dalších akcích v rámci Moravskoslezského KRAJE.

Zajímáme se především o:

"RC DRIFT"

(ale ne jen to, také na expedice, letadla.... a modelařinu celkově), kteří mají chuť si zajít společně zadriftovat a třeba u čaje (ti dříve narození i u pivka :-) ) podělit se s ostatními o své zkušenosti s driftem, podvozky, elektronikou a pod....

 

"Hraním a vzděláváním proti drogám a alkoholu"

Zatím je nás pár nadšenců, které okouzlila tato zábava s modely RC autíček

a proto budeme rádi, když se k nám přidají další z vás ať to driftiiiíííí ;-) 

Přes Léto nás můžete vidět driftovat v Komenského sadech před Památníkem osvobození nebo v Porubě mezi hlavní poštou a ulicí hlavní třída.

Přes zimu a v nepříznivém počasí se scházíme v klubovně, kde máme kromě zázemí pro modelařinu postavenou také driftovací dráhu se vším všudy.

Pokud Tě také zaujalo ježdění s RC modely a nevíš jak začít rádi Ti poradíme a pozveme mezi nás.

Spoustu informací se dá dočíst na různých fórech, jedno z nejznámějších je "tamiyaforum", kde mají drifty přímo svou sekci. Na tomto foru můžeš najít i kategorii věnovanou přímo Driftování v Ostravě.

Dále jsme na našich stránkách založili rubriku "DOTAZY-PORADNA", kde se snažíme odpovídat na dotazy a dávat návody jak na co ;-)

 

 

Pokud se chceš k nám přidat, na něco se zeptat, neboj se a piš na :

rcdriftostrava@centrum.cz

Kontaktujte nás

Historie projektu

Vznik naší Drift bandy se datuje začátkem června roku 2011 kdy jsem si já Nikollas koupil své první RC auto, po dlouhém pátráni na různých fórech RC Auta net a Tamiyaforum jsem narazil na uživatele nissanskyline ten nás nedávno opustil že ho to s námi už nebaví. No ale po kratší době jsem narazil na nguyenerika a s ním ferdovic a pak už to šlo s námi z kopce :o)) Začala se nám základna rozrůstat o další členy jako rskedar, tabbert, olafson, marf.  Trénovali jsme na Komenského sadech u památníku a tam se k nám občas ještě přidali malí kluci. Takže naše historie zatím není dlouhá ale to se při troše štěstí změní.

Autor Nikollas:o)